Державна інспекція з контролю якості лікарських засобівМіністерства охорони здоров’я УкраїниРозпорядження від 05.04.2002 р. № 1093/12-07

Начальникам державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів в  АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі

Керівникам суб’єктів господарювання, які займаються реалізацією (торгівлею), зберіганням і застосуванням лікарських засобів

У зв’язку з виявленням в обігу лікарського засобу таблетки Еуфіліну 0,15 г, № 10х3 виробництва ВАТ «Лубнифарм», Україна, номер серії на картонній упаковці якого — 140901 не співпадає з номером серії на блістері — 140801, надаю Розпорядження про перевірку наявності в обігу лікарського засобу з означеним вище порушенням маркування.

Державним інспекціям з контролю якості лікарських засобів у п’ятиденний термін довести до відома суб’єктів господарської діяльності за місцем розташування дане Розпорядження.

Cуб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, у десятиденний термін після одержання Розпорядження перевірити наявність лікарського засобу таблетки Еуфіліну 0,15 г, № 10х3 виробництва ВАТ «Лубнифарм», Україна, номер серії на картонній упаковці якого (140901) не співпадає з номером серії на блістері (140801).

За наявності лікарського засобу з означеним вище порушенням маркування повідомити державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування та вилучити лікарський засіб з обігу шляхом повернення постачальнику або знищення.

Контроль за виконанням Розпорядження здійснюють державні інспекції з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування.

Копія розпорядження направлена: ВАТ «Лубнифарм».

Перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів

В.Г. Варченко

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті