Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я УкраїниПрипис від 07.05.2003 р. № 1499/07-20

Керівникам суб’єктів господарювання, які займаються реалізацією (торгівлею), зберіганням і застосуванням лікарських засобів

Начальникам державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі

ПРИПИС
від 07.05.2003 р. № 1499/07-20

На підставі ст. 15 закону України «Про лікарські засоби», пп. 3.1.6, 3.2.3 «Порядку заборони (зупинення) та вилучення з обігу лікарських засобів на території України», затвердженого наказом МОЗ України від 12.12.01 № 497 і зареєстрованого Міністерством юстиції 28.12.01 за № 1091/6282, в зв’язку з встановленням факту фальсифікації лікарського засобу Бісептол, таблетки по 480 мг № 20 серії 10902 з маркуванням виробника Паб’яницький фармацевтичний завод «Польфа», Польща.

Забороняю реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарського засобу Бісептол, таблетки по 480 мг № 20 серії 10902 з маркуванням виробника Паб’яницький фармацевтичний завод «Польфа», Польща, який має наступні ознаки фальсифікації:

Ознаки

Препарат з підозрою на фальсифікацію с. 10902

Оригінальний препарат серій 211201, 231201, 420802

Блістер

1. Рельєф блістера

Сітчастий

У цяточку

2. Колір плівки ПВХ

Оранжево-червоний

Насичено-червоний

Маркування

1. Шрифт маркування

Більш крупний

?

2. Колір написів

Темно-червоний і темно-синій, навіть чорний

Світло-червоний і синій

Суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, в десятиденний термін після одержання припису перевірити наявність лікарського засобу Бісептол, таблетки по 480 мг № 20 серії 10902 з маркуванням виробника Паб’яницький фармацевтичний завод «Польфа», Польща.

При виявленні зразків цього лікарського засобу повідомити державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування та вжиті заходів щодо його вилучення з обігу шляхом знищення. Повідомити державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів про вжиті заходи щодо виконання припису. При наступних поставках лікарського засобу суб’єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбанню та застосуванню фальсифікованого лікарського засобу, наведеного в приписі.

Контроль за виконанням припису здійснюють державні інспекції з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування. Невиконання припису тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Копія припису направлена:

ДП «Державний фармакологічний центр».

Перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів

В.Варченко

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті