Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я УкраїниПрипис від 19.08.2003 р. № 2918/07-20

Керівникам суб’єктів господарювання, які займаються реалізацією (торгівлею), зберіганням і застосуванням лікарських засобів

Начальникам державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі

ПРИПИС
від 19.08.2003 р. № 2918/07-20

На підставі ст. 15 закону України «Про лікарські засоби», п. 3.1.6. «Порядку заборони (зупинення) та вилучення з обігу лікарських засобів на території України», затвердженого наказом МОЗ України від 12.12.01 за № 497 і зареєстрованого Міністерством юстиції 28.12.01 за № 1091/6282, у зв’язку із встановленням факту фальсифікації лікарського засобу Неогемодез, розчин для інфузій по 200 мл у пляшках, серії 80202 з маркуванням виробника АТ «Конотопм’ясо», м. Конотоп Сумської області.

Забороняю реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарського засобу Неогемодез, розчин для інфузій по 200 мл у пляшках, серії 80202 з маркуванням виробника АТ «Конотопм’ясо», м. Конотоп Сумської області, який має ознаки фальсифікації:

Маркування
с. 80202

Оригінальний зразок

Фальсифікований зразок

Маркування терміну придатності на етикетці

Термін придатності 1112004

Термін придатності 03 2007

Колір смуг

Червоний та яскраво-оранжевий

Оранжевий та блідо-оранжевий

Індекс

41609

245780

Реєстраційний номер

Р/98/17/3

Р.Т.98.01.5

Колір написів

Чорний

Оранжевий

Суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, в десятиденний термін після одержання припису перевірити наявність лікарського засобу Неогемодез, розчин для інфузій по 200 мл у пляшках, серії 80202 з маркуванням виробника АТ «Конотопм’ясо», м. Конотоп Сумської області. При виявленні цього лікарського засобу повідомити державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування та вжити заходів щодо його вилучення з обігу шляхом знищення. Повідомити державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів про вжиті заходи щодо виконання припису.

При наступних поставках лікарського засобу суб’єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбанню та застосуванню фальсифікованого лікарського засобу, наведеного в приписі.

Контроль за виконанням припису здійснюють державні інспекції з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування.

Невиконання припису тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Копії припису направлені:

ДП «Державний фармакологічний центр МОЗ України»,

АТ «Конотопм’ясо», м. Конотоп Сумської області.

Перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів

В. Варченко

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті