Аналіз регуляторного впливу проекту постанови кабінету міністрів України «Про затвердження порядку державного контролю лікарських засобів у разі їх ввезення в Україну»


ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ
«Щотижневик АПТЕКА» для публічного обговорення пропонує проекти нормативно-правових актів. Ви маєте можливість взяти участь у відкритій дискусії на шпальтах газети. Пропозиції, зауваження та побажання надсилайте на адресу: 01001, Київ-1, а/с «В»-82, по факсу: (044) 569-44-60 та на e-mail: nik@morion.kiev.ua


Ha публічне обговорення виноситься проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку державного контролю лікарських засобів у разі їх ввезення в Україну».

Запропонований проект розроблено на виконання положень постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 р. № 1419 «Деякі заходи щодо забезпечення якості лікарських засобів» з урахуванням Програми боротьби з виробництвом та розповсюдженням фальсифікованих лікарських засобів на 2003–2008 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.03 № 1075, вимог законодавства Європейського Союзу та міжнародної практики.

Нормативно-правове врегулювання питань державного контролю якості лікарських засобів у разі їх ввезення в Україну спрямоване на поліпшення медикаментозного забезпечення населення через запобігання доступу на ринок України та застосування в медичній практиці фальсифікованих, неякісних та небезпечних лікарських засобів закордонного виробництва.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати до Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення за адресами:
– 03115, м. Київ-115, просп. Перемоги, 120
info@drugmed.gov.ua
gmpinsp@ukr.net

Документ в форматі PDF

Для ознайомлення необхідно використовувати Adobe Acrobat Reader, який можна безкоштовно отримати на сервері Adobe.Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті