Постанова КМУ від 7 жовтня 2015 р. № 829 щодо внесення змін до переліку органів ліцензування

Документ набув чинності

у зв’язку із опублікуванням в газеті

“Урядовий кур’єр” від 21.10.2015 р. № 195

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 жовтня 2015 р. № 829

Про внесення змін до переліку органів ліцензування

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 р. № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» (Офіційний вісник України, 2015 р., №  68, ст. 2232), зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України А. Яценюк

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 жовтня 2015 р. № 829

ЗМІНИ,
що вносяться до переліку органів ліцензування

1. У пункті 10:

1) у графі «Найменування органу ліцензування» слова «Державна служба з лікарських засобів і контролю за наркотиками» замінити словами «Державна служба з лікарських засобів»;

2) у графі «Вид господарської діяльності» слова і цифру «культивування рослин, включених до таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого Кабінетом Міністрів України, розроблення, виробництво, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, реалізація (відпуск), ввезення на територію України, вивезення з території України, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, включених до зазначеного переліку» виключити.

2. Доповнити перелік пунктом 10такого змісту:

«Орган ліцензування Вид господарської діяльності
101. ДСКН культивування рослин, включених до таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого Кабінетом Міністрів України, розроблення, виробництво, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, реалізація (відпуск), ввезення на територію України, вивезення з території України, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, включених до зазначеного переліку».

3. У пункті 16 у графі «Найменування органу ліцензування» слова «Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів» замінити словом «Держветфітослужба».

4. Пункт 21 викласти в такій редакції:

«Орган ліцензування Вид господарської діяльності
21. Укртрансінспекція перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним, залізничним транспортом, міжнародні перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом».

5. Доповнити перелік пунктом 211  такого змісту:

«Орган ліцензування Вид господарської діяльності
211. Укрморрічінспекція перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів річковим, морським транспортом».

 

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


Останні новини та статті