Відбулося засідання Національної Ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

02 Липня 2010 12:45 Поділитися

1 липня в МОЗ України під головуванням Зіновія Митника, Міністра охорони здоров’я відбулося засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (далі – Національна рада). Участь у заході взяли члени Національної ради, також були запрошені представники громадських та міжнародних організацій.

Одним із основних питань, що розглядалося на засіданні було обрання основних реципієнтів гранту Глобального Фонду з боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (далі – Глобальний фонд) у 10 раунді за компонентом «СНІД». Ними стали три претенденти: Всеукраїнська благодійна організація «ЛЖВ», Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом МОЗ України. Також члени Національної ради затвердили персональний склад групи з розробки проекту консолідованої Заявки від України на отримання гранту Глобального Фонду на 10 раунд за компонентом «СНІД».

Відповідно до порядку денного учасники затвердили Національний операційний план на 2011-2013 роки до Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки.

У рамках засідання, Андрій Мусієнко заступник Міністра охорони здоров’я довів до відома присутніх інформацію щодо здійснення державних закупівель антиретровірусних та протитуберкульозних препаратів для лікування хворих на ВІЛ-інфекцію та туберкульоз. Станом на 1.07.2010 року на основі технічних завдань закупівлі протитуберкульозних препаратів, тестів та витратних матеріалів проведено І та ІІ етапи торгів, частина протитуберкульозних препаратів акцептована, на решту – торги відмінені. Усе це через невідповідність цінової тендерної пропозиції виробників до орієнтовної середньоринкової ціни. А це означає, що є загроза зриву закупівлі основних протитуберкульозних препаратів.

Коментуючи ситуацію, Міністр охорони здоров’я України зазначив, що такі обставини виникли вперше за останні 6 років, протягом яких Україна в повному обсязі була забезпечена протитуберкульозними препаратами І ряду.

За матеріалами www.moz.gov.ua

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті