Семінар «Національний перелік основних лікарських засобів: процес адаптації в дії»

05 Квітня 2018 3:40 Поділитися

Дата: 18 квітня 2018 р.

Час: 9:30–14:00.

Місце проведення: IQ Business Centre, вул. Болсуновська, 13–15.

Для кого семінар цікавий: керівники фармацевтичних компаній, дистриб’ютори, керівники департаментів із закупівель.

З 1 січня 2018 р. Україна перейшла на нову модель забезпечення пацієнтів у стаціонарах фармацевтичними препаратами. Важливим елементом цієї системи є Національний перелік основних лікарських засобів, яким визначено препарати для закупівлі установами охорони здоров’я, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, у першу чергу. При цьому Національний перелік не обмежує автономність замовників у виборі необхідних їм препаратів з Національного переліку, а після покриття потреби своєї установи — й інших лікарських засобів, включених у галузеві стандарти лікування.

Юридична компанія «Правовий Альянс» запрошує взяти участь у семінарі, присвяченому процесу впровадження Національного переліку основних лікарських засобів.

Для участі в семінарі будуть запрошені представники МОЗ України, Експертного комітету з відбору та використання основних лікарських засобів, представники департаментів охорони здоров’я місцевих рад, а також керівники лікарень.

У ході живої дискусії учасники семінару зможуть обговорити стан переходу закупівель у країні на модель Національного переліку, основні проблемні аспекти, які виникають у регіонах, їх причини та можливі шляхи вирішення, поглянути на процес як з боку бізнесу, так і з боку розпорядників бюджетних коштів. У ході семінару ми також обговоримо різні аспекти закупівельного процесу, і те, яким чином це відбивається на пацієнтах і фармацевтичних компаніях.

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ

  1. Проблеми перебудови моделі публічних закупівель, які виникають у регіонах у зв’язку з введенням Національного переліку.

Дмитро Алешко, партнер ЮК «Правовий Альянс».

Наталія Співак, юрист ЮК «Правовий Альянс».

  1. Дискусія за участю представників органів влади та керівників лікувальних закладів.
  2. Дотримання вимог законодавства при підготовці заявок на включення лікарських засобів до Національного переліку.

Вартість участі: 3500 грн.
Для клієнтів ЮК «Правовий Альянс» — знижка 20%.

Попередня реєстрація учасників і акредитація ЗМІ є обов’язковими.

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтеся до менеджерів маркетингового відділу ЮК «Правовий Альянс» за тел.: +38 (044) 425-40-50 або на електронну пошту: [email protected]

Територія забезпечена місцями для паркування.

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті