ПАТ «Фармак» спільно з Інститутом органічної хімії НАН України провели 2-й семінар та звітну зустріч за проміжний період реалізації проекту VAHVISTUS (MID-TERM CONTRACTUAL MEETING)

03 Липня 2018 11:06 Поділитися

50 гостей з України, США, Європи, Африки взяли участь у семінарі та звітній зустрічі, а також відвідали RD і QC лабораторії ПАТ «Фармак».

ПАТ «Фармак» у складі двох різних консорціумів є учасником двох проектів VAHVISTUS та ORBIS — програми наукових грантів Європейської комісії Horizon 2020, яка об’єднує і фінансує дослідження та інновації в ЄС за напрямом Research and Innovation Staff Exchange (RISE).

Тема проекту VAHVISTUS — «Інтегрована розробка «розумних» нано-структур для адаптативної доставки до клітин-мішеней» (напрям — «передова наука»). Проект спрямований на обмін досвідом та інноваціями задля розв’язання питань лікування невиліковних тропічних хвороб. Цей захід відбувся за участю представників та партнерів консорціуму, а також представника виконавчого органу в напрямі досліджень (Research Executive Agency) з Єврокомісії.

25 червня перша частина семінару проходила на базі Інституту органічної хімії НАН України (м. Київ, вул. Мурманська, 5). 26 червня друга частина семінару проходила на території заводу «Фармак». Під час семінару свої доповіді презентували учасники консорціуму з Університету Гельсінкі (Фінляндія), Інституту полімерів, композитів та біоматеріалів, Поццуолі (Неаполь, Італія) та партнери з Університету Ibn-Tofail (Кенітра, Марокко) й Університету Флориди (Гейсвіль, США), а також була представлена гостьова доповідь від запрошеного лектора з Університету Сіді Мохаммеда Бен Абделлах (Фес, Марокко). З боку ПАТ «Фармак» доповідачами були Олексій Бурмака — начальник сектору з міжнародної регуляції, та Іларіон Омельченко — провідний фахівець лабораторії з розробки технологій фармацевтичних препаратів, ДДіР.

27 червня відбулася звітна зустріч за проміжний період реалізації проекту VAHVISTUS за участю представника Єврокомісії з Брюсселя (Бельгія) Сотіріоса Кіокаса. Під час заходу фахівці ПАТ «Фармак», які мали змогу попрацювати на базі міжнародних наукових установ, відзвітували про виконану за рік роботу в межах проекту VAHVISTUS.

Також учасники проекту мали змогу поділитися загальними враженнями та досягненнями щодо здобутих практичних навичок під час робочих поїздок до учасників консорціуму, де мали можливість попрацювати на сучасному обладнанні, ознайомитися з новітніми технологіями, адже програма гранту за напрямом RISE, окрім основної мети проекту, передусім спрямована на розвиток та підвищення кваліфікації фахівців.

За матеріалами, наданими ПАТ «Фармак»

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*