Розпорядження КМУ від 19.09.2018 р. №№ 652-р–654-р

21 Вересня 2018 6:40 Поділитися

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 19 вересня 2018 р. № 652-р
Про відсторонення Гудзь Н.Я. від виконання повноважень за посадою Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

Відсторонити Гудзь Наталію Ярославівну від виконання повноважень за посадою Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками на час здійснення дисциплінарного провадження.

Прем’єр-міністр України В. Гройсман

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 19 вересня 2018 р. № 653-р
Про відсторонення Цілини В.В. від виконання повноважень за посадою першого заступника Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

Відсторонити Цілину Владислава Володимировича від виконання повноважень за посадою першого заступника Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками на час здійснення дисциплінарного провадження.

Прем’єр-міністр України В. Гройсман

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 19 вересня 2018 р. № 654-р
Про тимчасове покладення виконання обов’язків Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками на Ісаєнка Р.М.

У зв’язку з відстороненням Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Гудзь Наталії Ярославівни від виконання повноважень за посадою покласти на час її відсторонення виконання обов’язків Голови Державної служби України з лікарських засобів та контро­лю за наркотиками на заступника Голови зазначеної Служби Ісаєнка Романа Миколайовича.

Прем’єр-міністр України В. Гройсман

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті