Митники виявили спробу незаконного ввезення антинеопластичного препарату

13 Березня 2019 4:59 Поділитися

Державна фіскальна служба (ДФС) України повідомляє про те, що громадянка України намагалася перетнути кордон з незадекларованим товаром у вигляді планшетів та розчину для інфузій, призначеного для терапії онкологічних захворювань.

Так, нещодавно митники ДФС Сумщини затримали жінку, яка намагалася ввезти з Російської Федерації ліки та техніку. Під час здійснення митного контролю вагону потяга сполученням «Москва — Кишинів» працівники митного посту «Залізничний» запропонували внести відомості до декларації про переміщуваний товар, у якій громадянка зазначила, що переміщує 5 планшетів Samsung.

Під час усного опитування українка підтвердила повноту та правильність заявленої нею інформації. Після проведення огляду особистих речей митниками було встановлено, що правопорушниця «забула» зазначити в декларації 19 планшетів Samsung Galaxy та 50 флаконів, по 20 мл кожен, ліків Ербітукс.

Громадяни можуть ввозити на митну територію України лікарські засоби, які переміщуються в ручній поклажі громадянина в обсягах, що не перевищують 5 упаковок кожного найменування на одну особу або зазначену кількість лікарських засобів у наявному рецепті, виданому на ім’я цієї особи та засвідченому печаткою лікаря та закладу охорони здоров’я.

Загальна вартість незадекларованого лікарського засобу Ербітукс становить близько 325 тис. грн., планшетів – 50 тис. грн.

Таким чином, порушено вимоги ст. 472 Митного кодексу України «Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення», про що складено протокол щодо порушення митних правил.

За матеріалами sfs.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті