Скасовано фінансові повноваження в.о. ректора ОНМедУ Юрія Сухіна

10 Травня 2019 5:46 Поділитися

МОЗ України повідом­ляє, що апеляційний адміністративний суд задовольнив скаргу Міністерства, відповідно до якої Головне управління Державної казначейської служби України (далі – Голов­не управління) в Одеській обл. не буде зобов’язане більше здійснювати виплати за підписом Юрія Сухіна, в.о. ректора Одеського національного медичного університету (далі – ОНМедУ).

У Міністерстві відзначають, що раніше Одеський окружний адміністративний суд прийняв ухвалу за заявою Ю. Сухіна, яка зобов’язувала Головне управління здійснювати виплати зарплат та стипендій працівникам і студентам ОНМедУ за його підписом.

МОЗ України подало відповідну апеляційну скаргу, яка задоволена судом 25 квітня 2019 р. Як результат, скасовано ухвалу Одеського окружного адміністративного суду, а Головне управління більше не зобов’язане здійснювати грошові виплати за підписом Ю. Сухіна, оскільки він не має на це відповідних повноважень і такі діє є протиправними.

При цьому в Міністерстві наголошують, що це не означає, що виплати заробітної плати та стипендій у найближчий час відновиться. Адже ОНМедУ все ще захоплений прихильниками колишнього ректора Валерія Запорожана, які перешкоджають уповноваженим особам здійснювати управління закладом.

МОЗ України декілька разів отримувало проект кошторису з підписами осіб, які не мають повноважень підписувати фінансові документи. Тому проект кошторису не міг бути затверджений і повертався до університету.

Уповноважені особи, які мають право підпису таких документів, не можуть надіслати проект кошторису, бо їх спроби блокуються. Такі дії прихильників колишнього ректора призвели до затримки стипендій і заробітної плати уже протягом 5 міс.

Внаслідок необґрунтованих рішень суддів Окружного адміністративного суду м. Київ у МОЗ України заблоковані всі повноваження щодо адміністрування університету.

МОЗ України продовжує працювати над вирішенням ситуації, що склалася.

За матеріалами moz.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті