ЦГЗ: показник захворюваності на грип та ГРВІ знову зростає

15 Травня 2019 5:11 Поділитися

Центр громадського здоров’я МОЗ України (далі — ЦГЗ) повідомляє, що за звітний тиждень (06–12.05.2019 р.) на грип та ГРВІ захворіло 96 722 особи, 69,3% з яких — діти віком до 17 років. У порівнянні з минулим тижнем рівень захворюваності підвищився: серед дорослих — на 17,9% та серед дітей віком до 18 років — 23,1% відповідно.

Загалом показник захворюваності становив 251,2 на 100 тис. населення, що на 51,6% менше, ніж встановлений законодавством України епідемічний поріг.

Протягом звітного тижня не зареєстровано жодного летального випадку внаслідок захворювання на грип.

За підсумками лабораторного дослідження методом полімеразної ланцюгової реакції 36 зразків матеріалів у 8,3% отримано позитивні на грип результати; у циркуляції абсолютно домінують віруси грипу типу A.

З початку епідемічного сезону в Україні щеплення зробили 161 543 особи, а протягом звітного тижня не вакциновано жодної людини.

Епідемічні пороги не перевищено в жодному регіоні, активність грипу та ГРВІ спостерігається фонова, а географічне поширення — спорадичне (нерегулярне).

МОЗ України нагадує, що одне щеплення знижує ризик захворювання на грип та серйозних ускладнень під час епідемічного сезону.

За матеріалами phc.org.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті