Облік підконтрольних речовин у медичних закладах

06 Червня 2019 4:03 Поділитися

Облік наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів ведеться закладами охорони здоров’я в журналах за формами, затвердженими наказом МОЗ України від 07.08.2015 р. № 494 «Про деякі питання придбання, перевезення, зберігання, відпуску, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у закладах охорони здоров’я». Про це нагадує Державна служба України з лікарських засобів та контро­лю за наркотиками в Полтавській обл. з посиланням на п. 7 Порядку придбання, перевезення, зберігання, відпуску, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у закладах охорони здоров’я, затвердженого постановою КМУ від 13 травня 2013 р. № 333.

«Сторінки журналів, у яких обліковуються препарати наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів пронумеровуються, прошнуровуються і засвідчуються підписом керівника та скріплюються печаткою закладу охорони здоров’я», — наголошують в органі контролю. При цьому внесення виправлень та недостовірних відомостей до журналів забороняється.

У разі виявлення технічних помилок вони виправляються. Виправлення завіряються підписом керівника закладу охорони здоров’я.

За матеріалами dls.gov.ua

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті