Оновлений соціальний проект «Ліки за «Карткою киянина» запускається у столиці

13 Червня 2019 5:14 Поділитися

Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА), у червні цього року у зв’язку з оновленням проекту «Картка киянина» КП «Фармація» збільшило перелік найменувань лікарських засобів, які можна придбати в комунальних аптеках столиці зі значною знижкою.

«Проект КП «Фармація» має три складові: це ліки за спеціальною ціною з переліку із 333 найменувань, ліки за спеціальними цінами від артеріальної гіпертензії за переліком 10 найменувань та лікарські засоби для дітей, які перебувають на вихованні у дитячих будинках сімейного типу», — пояснює директор КП «Фармація» Руслан Світлий.

Скористатися перевагами проекту КП «Фармація» можуть всі власники «Картки киянина». У планах підприємства — поступово збільшити кількість аптек-учасниць і з часом долучити до участі у проекті «Картка киянина» всі аптеки комунального підприємства.

Ознайомитися з переліком лікарських засобів, які беруть участь у проекті, можна на сайті КП «Фармація». «Складаючи цей перелік, фахівці комунального підприємства брали до уваги чинні державні та регіональні програми із забезпечення населення ліками, досліджували попит в аптеках та проводили опитування відвідувачів аптек. До переліку увійшли ліки за різними нозологіями та в різних формах випуску: це і таблетовані форми, і краплі, і спреї, і мазі тощо», — повідомляють у прес-службі КМДА.

Перелік із 10 найменувань – це ліки від артеріальної гіпертензії у вигляді комбінованих форм, які користуються сталим попитом у населення столиці, але не увійшли до переліку урядової програми «Доступні ліки».

Окремо також передбачено перелік ліків для дітей, які будуть відпускатися для вихованців дитячих будинків сімейного типу. Він буде змінюватися залежно від сезону та потреб.

«Для дитячих будинків сімейного типу визначено перелік лікарських засобів для дітей, які також будуть відпускатися за спеціальними цінами власникам «Картки киянина». Це препарати, які використовуються для лікування поширених та сезонних захворювань, тому їх перелік буде змінюватися залежно від зміни сезону та потреб вихованців таких дитячих будинків», — зазначила заступник голови КМДА Марина Хонда.

За умовами оновленого проекту користувачі «Картки киянина» можуть придбати в аптеках КП «Фармація» ліки вітчизняного та зарубіжного виробництва за спеціальними цінами, нижчими від роздрібних у мережі.

За матеріалами kyivcity.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті