Реімбурсація інсулінів у 2020 р.: пропонується подовжити виписування рецептів за формою бланка № 1

27 Грудня 2019 12:49 Поділитися

26 грудня на сайті МОЗ України для громадського обговорення оприлюднено проєкт наказу Міністерства, яким пропонується внести зміни до наказу МОЗ від 04.10.2018 р. № 1819 «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 19 липня 2005 року № 360».

Проєктом передбачається подовжити до 31 грудня 2020 р. дозвіл на виписування рецептів на препарати інсуліну, сформовані засобами Реєстру пацієнтів, що потребують інсулінотерапії (далі — Реєстр), за формою рецептурного бланка № 1 (ф-1) для повного або часткового відшкодування вартості такого препарату. Наразі їх застосування передбачено до 31 грудня 2019 р.

Нагадаємо, очікується, що з 1 жовтня 2020 р. реімбурсація препаратів інсуліну здійснюватиметься через Національну службу здоров’я України і рецепти на них виписуватимуться вже в електронному вигляді. Однак до цього часу реімбурсація препаратів інсуліну продовжуватиметься за поточними правилами.

Також слід зазначити, що нещодавно МОЗ затверджено новий Реєстр референтних цін (цін відшкодування) на препарати інсуліну станом на 1 серпня 2019 р., який містить 77 позицій препаратів інсуліну, що на 6 позицій більше, ніж у попередньому Реєстрі. Також на 1 позицію збільшено кількість препаратів інсуліну, які підлягають повному відшкодуванню. Усього таких препаратів у новому Реєстрі — 29.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті