Президент України наполягає, щоб лікарям і медичним закладам було приділено особливу увагу

06 Квітня 2020 2:33 Поділитися

У ході селекторної наради щодо боротьби з поширенням коронавірусу обговорювалися питання перевірки лікарень щодо їх стану, забезпечення фінансуванням, спецзасобами захисту, а також щодо наявності медичних працівників. Про це йдеться на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко поінформував про ситуацію на Тернопільщині, куди він поїхав за дорученням Глави держави. Там виникли проблеми з найбільшою кількістю заражених лікарів та невиплатою зарплат. Гроші на виплати було знайдено, і вже скоро їх почнуть виплачувати.

В. Ляшко також спростував фейки щодо зменшення видатків на місцевий медичний заклад через зміну фінансування. Головний санітарний лікар повідомив медикам, що відтепер їхній бюджет збільшився на 400 млн грн.

«Але це лише одна ситуація. Ми отримали неймовірно багато звернень за останні кілька днів. Ми знали, що українська медична система не повністю готова до таких викликів, як епідемія. Адже протягом усіх років незалежності її просто знищували. Ми не зробимо її ідеальною за місяць чи півроку. Але я наполягаю на тому, щоб лікарям і медичним закладам була приділена особлива увага. Звернення повинні перевірятися, на них потрібно реагувати. Ситуацію в медицині треба терміново налагоджувати», — наголосив Володимир Зеленський.

За матеріалами president.gov.ua
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті