Столична влада пропонує уряду схвалити рішення, щоб додаток «Дій вдома» встановлювали і люди, які контактували з хворими — Віталій Кличко

28 Серпня 2020 5:53 Поділитися

Мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-пресконференції, яка відбулася 28 серпня, зауважив, що застосунок «Дій вдома» повинні встановлювати також і ті особи, які контактували з хворими на коронавірус. Про це йдеться на сайті Київської міської державної адміністрації.

«Справді, додаток «Дій вдома» показав свою ефективність, його повинні встановлювати громадяни, які перетинають державний кордон з Україною. Але наскільки нам відомо, цей додаток встановлюють протягом 24 год з моменту перетину кордону, і за цей час людина може мати багато контактів. Це добре, що уряд, нарешті, за нашою пропозицією, вже ухвалив рішення про обмін даними застосунку «Дій вдома» із органами місцевого самоврядування. Зокрема, міський моніторинговий центр почав отримувати дані про людей, які повертаються з-за кордону. Але щоб убезпечити мешканців усіх міст країни, столична влада пропонує Кабінету Міністрів ухвалити ще одну постанову, щоб додаток «Дій вдома» встановлювали і люди, які контактували з тими, хто захворів», — наголосив В. Кличко.

Він підкреслив, що таким чином з’явиться можливість швидше виявляти можливі спалахи захворювання. «Ми очікуємо від уряду на оперативне ухвалення такого рішення. Це допоможе запобігти неконтрольованому поширенню вірусу. Та уникнути суворого карантину», — зазначив мер Києва.

За матеріалами kyivcity.gov.ua,

фото із сайту КМДА

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті