Володимир Зеленський наголошує на нагальності отримання медиками обіцяних підвищених зарплат уже цього місяця

29 Вересня 2020 11:33 Поділитися

Глава держави Володимир Зеленський під час селекторної наради, яка відбулася 28 вересня, з Прем’єр-міністром, урядовцями та представниками правоохоронних органів у черговий раз наголосив на нагальності питання щодо отримання підвищеної заробітної плати медичними працівниками. Про це йдеться на сайті Президента України.

В. Зеленський акцентував увагу на тому, що нині надто мало лікарень уклали угоди з Національною службою здоров’я України для отримання доплат, і Міністерство охорони здоров’я має тримати цей процес під контролем.

«Уже кінець місяця, і медпрацівники за декілька днів мають одержувати зарплати, а згідно з даними, які я отримав, договорів про доплату медикам підписано менше ніж на чверть від поданих заявок. Залишається відкритим питання і щодо забезпечення понад 80% ліжок киснем для хворих на COVID-19. Усі ці питання мають бути вирішені», — наголосив Глава держави.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що Національна служба здоров’я України почала проводити оплати закладам за укладеними договорами для забезпечення доплат медичним працівникам з 25 вересня.

«Протягом наступних двох днів 500 закладів охорони здоров’я отримають кошти. Інші заклади отримають їх після підписання ними контрактів до кінця тижня. Важливо зазначити, що понад 200 закладів ще досі не подали пропозиції про укладення договору з Національною службою здоров’я України, що унеможливлює вчасну виплату доплат медичним працівникам. Контроль за виплатами — особиста відповідальність міністра охорони здоров’я», — доповів очільник Уряду.

Також під час наради було наголошено на необхідності вирішення питання з лікарнями другої хвилі та їх забезпеченням. Крім того, Національна служба здоров’я підписала менш ніж половину договорів про фінансування закладів охорони здоров’я, які його недоотримали у зв’язку з проведенням другого етапу реформи.

За матеріалами president.gov.ua

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті