Цукровий діабет — це хронічне захворювання, що розвивається внаслідок недостатнього вироблення організмом інсуліну (цукровий діабет І типу) або його неефективного використання (цукровий діабет ІІ типу). Ця патологія характеризується підвищеним рівнем глюкози в крові, що з часом призводить до серйозного пошкодження багатьох систем організму, особливо нервових закінчень і кровоносних судин. Цукровий діабет небезпечний ускладненнями, оскільки їх наслідком є інвалідизація і втрата працездатності.
За даними ВООЗ, станом на 2014 р. у світі налічувалося 422 млн осіб із цукровим діабетом, що майже в 4 рази більше, ніж у 1980 р. За оцінками, у 2016 р. 1,6 млн випадків смерті були безпосередньо викликані цукровим діабетом.
Відповідно до інформації Центру медичної статистики МОЗ України, на 1 січня 2016 р. в країні зареєстровано більше 1,2 млн хворих на цукровий діабет. З них понад 200 тис. пацієнтів є інсулінозалежними. У 2017 р. було виявлено майже 104 тис. нових випадків захворювання на цукровий діабет. За даними Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії МОЗ України, серед пацієнтів — 9500 дітей.
При цукровому діабеті І типу (раніше — інсулінозалежний, юнацький або дитячий) відмічають недостатнє вироблення інсуліну. Через відсутність інсуліну глюкоза не потрапляє в тканини та фіксуються її високі рівні в крові, що спричиняє пошкодження тканин та органів. Такі хворі потребують щоденного введення інсуліну. Цукровий діабет І типу частіше виникає у дітей та порівняно рідко розвивається у дорослих (Maahs D.M. et al., 2010). У даний час причина розвитку цього типу цукрового діабету невідома, а заходи профілактики — не розроблені.
Цукровий діабет ІІ типу (раніше — інсулінонезалежний, або діабет дорослих) розвивається внаслідок неефективного використання інсуліну організмом. За даними ВООЗ, більшість пацієнтів з цукровим діабетом мають цукровий діабет ІІ типу. Даний тип цукрового діабету розвивається поступово, головним чином, на тлі надмірної маси тіла і недостатньої фізичної активності. На початку захворювання, як правило, інсулін не призначається, а застосовують препарати для цукрознижувальної терапії (Аметов А.С. и соавт., 2011).
Таким чином, незважаючи на те, який тип цукрового діабету відмічають у хворого, надзвичайно важливо контролювати рівень глюкози в крові. Часто це слід робити по декілька разів на день. У цьому контексті дуже важливо обрати точний та простий у використанні глюкометр. Саме такі апарати пропонує пацієнтам з цукровим діабетом компанія BIONIME.
Компанія BIONIME: європейська точність та азійська технологічність
Компанія BIONIME — один із провідних виробників точного медичного обладнання для тестування. Сьогодні вдосконалена лінійка продуктів перетворилася на різні системи самоконтролю рівня глюкози в крові, в які інтегровані різні технології з поєднанням швейцарського дизайну та тайванської якості, щоб постійно надавати діагностичні рішення світового рівня для пацієнтів як в Україні, так і в усьому світі. Використання портативних глюкометрів, зокрема таких, що виробляє компанія BIONIME, робить можливим і значно полегшує процес точного тестування в домашніх умовах.
Сьогодні BIONIME працює на більшості основних ринків, таких як Європа, Близький Схід, Африка, Америка та Азія.
В Україні більше 15 років компанію BIONIME успішно представляє ексклюзивний партнер — компанія «Долфі-Україна». Завдяки спільним зусиллям BIONIME та «Долфі-Україна» близько 350 тис. осіб активно використовують продукцію для самоконтролю рівня глюкози в крові і поліпшення свого здоров’я, а продукція BIONIME RIGHTESTТМ є однією із провідних на ринку України.
Філософія BIONIME полягає в тому, щоб абсолютно кожна людина могла легко контролювати своє повсякденне здоров’я.
Компанія BIONIME спільно з компанією «Долфі-Україна» понад 15 років проводять благодійні заходи для хворих на цукровий діабет або осіб, що знаходяться в зоні ризику цього захворювання.
Наприклад, у 2019 р. компаніями були проведені вимірювання рівня глюкози в крові на благодійній основі 250 тис. осіб по всій Україні.
Глюкометри від компанії BIONIME: легко та зручно!
Глюкометр BIONIME RIGHTEST ELSA забезпечує легкий контроль рівня глюкози в крові. BIONIME RIGHTEST ELSA — простий, тонкий, точний, легкий у використанні. Використовується з тест-смужками BIONIME RIGHTEST ELSA, які також придатні для глюкометра BIONIME RIGHTEST GM550.
Глюкометр BIONIME RIGHTEST ELSA створений із врахуванням вимог міжнародних критеріїв точності DIN EN ISO 15197:2013 (15197:2015). Система контролю рівня глюкози в крові BIONIME RIGHTEST використовується для проведення індивідуального контролю глюкози в крові, а також у клініках для масового обстеження пацієнтів.
Термін придатності тест-смужок для вимірювання рівня глюкози в крові визначається періодом після відкривання ємності для їх зберігання. Тест-смужки BIONIME RIGHTEST ELSA мають термін придатності 12 міс, чого цілком достатньо для того, щоб своєчасно використовувати їх на 100% навіть для тих хворих, які роблять заміри рідко.
Для отримання точних результатів вимірювання обов’язково потрібно дотримуватися умов зберігання і використання тест-смужок, передбачених в інструкції. Їх не можна заморожувати і залишати під прямими променями сонця, а також тримати біля обігрівальних приладів. Не можна зберігати тест-смужки в неоригінальних флаконах або з відкритою кришкою. Використання тест-смужок після закінчення терміну придатності, зазначеного на їх упаковці, призведе до отримання неправильних результатів. Використовувати тест-смужки необхідно тільки з тим приладом, який для них призначений.
З глюкометром BIONIME RIGHTEST ELSA вимірювати рівень глюкози в крові просто та зручно!