МОЗ є одним із найбільших отримувачів коштів із Фонду боротьби з COVID-19

02 Лютого 2021 2:34 Поділитися

Міністерство фінансів України повідомляє, що у 2020 р. обсяги виділених коштів з Фонду боротьби з COVID-19 становили 78,4 млрд грн з 80,9 млрд грн, у тому числі за загальним фондом використано 63,7 млрд грн з виділених 72 млрд грн та спеціальним фондом — 2,8 млрд грн з виділених 6,4 млрд грн.

Зокрема, одними із найбільших отримувачів коштів були:

1. Міністерство охорони здоров’я, яке використало за загальним фондом 17,8 млрд грн з 20,4 млрд грн, або 86,8%, за спеціальним фондом виділені 1,4 млрд грн не використані.

Кошти були спрямовані для закупівлі:

  • апаратів штучної вентиляції легень;
  • засобів індивідуального захисту;
  • обладнання для приймальних відділень опорних закладів охорони здоровʼя в госпітальних округах;
  • для підвищення надбавок і доплат до заробітної плати медикам та іншим працівникам, які лікують хворих на COVID-19;
  • на забезпечення подачею кисню закладів охорони здоров’я тощо.

2. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства використало 8,8 млрд грн з 10,7 млрд грн, або 82,1%. Кош­ти були спрямовані для виплати допомоги з безробіття, для одноразової компенсації суб’єктам господарювання за сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, для виплати одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання.

3. Міністерство соціальної політики використало за загальним фондом 4 млрд грн з 6,8 млрд грн, або 59,8%, за спеціальним фондом — 2,8 млрд грн з 5,0 млрд грн, або 55,5%. Кошти спрямовані для забезпечення страховими виплатами з тимчасової непрацездатності, здійснення виплат членам сімей померлих внаслідок захворювання на COVID-19 медиків, надання допомоги на дітей фізичних осіб — підприємців, надання одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам у зв’язку з втратою доходів у разі повної заборони сфери їх діяльності під час карантину.

За матеріалами mof.gov.ua
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті