З початку епідемічного сезону на грип та ГРВІ перехворіло майже 12% населення країни — ЦГЗ

08 Квітня 2021 10:08 Поділитися

За даними Центру громадського здоров’я (ЦГЗ), за період з 29 березня до 4 квітня 2021 р. в Україні на гостру респіраторну вірусну інфекцію (ГРВІ), у тому числі коронавірусну інфекцію, захворіли 245 710 людей, із них 30,4% — діти віком до 17 років. Інтенсивний показник захворюваності на 33,9% перевищує епідемічний поріг, розрахований для України, і становить 646,7 на 100 000 населення. Водночас це на 2,3% менше показника за аналогічний період минулого сезону.

Неепідемічний рівень активності зберігається в 5 регіонах: Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Херсонській та Чернівецькій областях. Високий рівень відмічають у Волинській, Житомирській, Київській, Черкаській, Сумській та Донецькій областях. Дуже високий рівень зафіксовано в Тернопільській обл. В інших регіонах інтенсивність епідемічного процесу знаходиться на середньому рівні.

У закладах первинної медичної допомоги зареєстровано 141 пацієнта, клінічний стан яких підлягав визначенню випадку грипоподібного захворювання. Окрім того, в дозорних лікарнях за звітний тиждень зареєстровано 392 випадки тяжкої гострої респіраторної інфекції, або 42,1% госпіталізованих з усіх причин.

За тиждень проти грипу вакцинувалася 431 особа, а з початку епідемічного сезону щеплення зробили 195 106 людей, зокрема 95 322 — з груп медичного та епідемічного ризиків.

За матеріалами phc.org.ua

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті