У ДЕЦ обговорили роботу в період локдауну, вакцинацію працівників та проведення оцінки медичних технологій

09 Квітня 2021 9:28 Поділитися

ДП «Державний експертний центр МОЗ України» (ДЕЦ) повідомляє, що 6 квітня відбулася зустріч директора підприємства Михайла Бабенка і його заступника з питань реєстрації та фармаконагляду Євгенії Ткаченко з керівниками основних підрозділів ДЕЦ. Останні прозвітували про роботу за тиждень і обговорили плани на наступний. Серед питань, яким приділялася особ­лива увага, були наступні:

  • організація роботи ДЕЦ в умовах локдауну, а саме забезпечення працівників спеціальними перепустками, організація транспортних перевезень співробітників і т.д.;
  • вакцинація проти COVID-19 для захисту здоров’я працівників;
  • зміни в штатному розписі і організаційній структурі;
  • створення робочої групи для внесення пропозицій до наказів МОЗ України;
  • затвердження внутрішньої інструкції з проведення державної оцінки медичних технологій, тексту договору для заявників з метою впровадження експертизи оцінки медичних технологій для лікарських засобів та ін.

Повідомляється, що зустріч відбулася в рамках нової стратегії розвитку ДЕЦ, згідно з якою запроваджено практику щотижневих нарад керівництва підприємства з очільниками його підрозділів. Метою таких зустрічей вказується синхронізація роботи команди ДЕЦ, підвищення ефективності управління підприємством та оперативне вирішення питань, які потребують колегіального обговорення.

За матеріалами dec.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті