Київська та Миколаївська області можуть вийти з «червоної» зони — Віктор Ляшко

30 Квітня 2021 12:47 Поділитися

Віктор Ляшко, заступник міністра охорони здоров’я — головний державний санітарний лікар України під час брифінгу 30 квітня поінформував, що через погіршення ситуації з поширенням коронавірусної хвороби в Республіці Індія, де протягом декількох днів фіксується показник понад 400 тис. нових хворих за добу, Уряд України прийняв рішення про заборону перетину державного кордону з 2 травня іноземцям та особам без громадянства, які прибули з цієї країни або перебували на її території не менше 7 днів протягом останніх 14 днів.

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно або тимчасово проживають на території України є подружжям, дітьми громадян України, які перетинають державний кордон на в’їзд в Україні та прибули з Республіки Індія, підлягають обов’язковій самоізоляції незалежно від результатів тестування методом полімеразної ланцюгової реакції.

Щодо ситуації з поширенням COVID-19 на території України, В. Ляшко повідомив, що МОЗ готує подання до Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо виведення з «червоної» зони ще 2 областей — Київської та Миколаївської, які можуть бути переведені в «жовту» зону. Таким чином, в Україні з 1 травня залишиться 7 областей, в яких встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Окрім того, станом на 29 квітня в Україні працює 2069 пунктів щеплень та готуються до відкриття вакцинальні центри, які розпочнуть роботу в разі масового надходження імунобіологічних препаратів. Також заступник міністра зауважив, що станом на 30 квітня на вакцинацію від коронавірусу зареєструвалися 436 організованих колективів.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті