У центрах масової вакцинації проти COVID-19 у вихідні щеплено 31 305 осіб — МОЗ

14 Червня 2021 1:03 Поділитися

Міністерство охорони здоров’я повідом­ляє, що 12–13 червня 2021 р. у центрах масової вакцинації у 16 регіонах України проти COVID-19 щепили 31 305 людей, з них 15 924 — у суботу та 15 381 — у неділю. У них вакцинують громадян, які записалися до листа очікування в додатку чи через сайт «Дія» або через контакт-центр МОЗ.

МОЗ нагадує, що цими вихідними працювало 50 центрів вакцинації: 13 центрів у Дніпропетровській, 8 — у Львівській, 7 — в Одеській, 5 — у Полтавській, 3 — у Херсонській, 2 — в Київській, 2 — в Чернівецькій, 2 — у Хмельницькій та по одному в Тернопільській, Рівненській, Вінницькій, Кіровоградській, Житомирській, Черкаській, Харківській областях та в м. Київ.

Найбільше щеплень за 2 дні зробили в Києві на базі Міжнародного виставкового центру — 6410, у Дніпрі у 12 центрах — 3145 та у Львові в 3 центрах — 2968.

На попередніх вихідних працювало 14 таких центрів, у яких щепили 15 025 людей.

Варто зазначити, що з 29 травня 2021 р. в Україні почали відкриватися центри масової вакцинації населення проти COVID-19. Поки ці центри працюють лише у вихідні дні. У них вакцинують як тих, кого попередньо запросили на щеплення телефонним дзвінком чи повідомленням, так і за іншою чергою всіх охочих, яким ще не надійшло запрошення, але які є в листі очікування на вакцинацію від COVID-19. Пріоритет надається особам літнього віку.

«Відкриття таких центрів — це ініціатива місцевої влади у відповідь на запит мешканців вакцинуватися. Їх запускають на стадіонах, спортивних, навчальних та культурних майданчиках, у торгових центрах та в медичних закладах. Міністерство охорони здоров’я закликає владу міст відкривати в себе такі центри. Алгоритми їх створення є в регіональних департаментах охорони здоров’я. Вакцини та бригад, які пройшли тренінг для роботи з нею, достатньо», — наголошується в повідомленні.

За матеріалами moz.gov.ua
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті