Разом із будівництвом лікарень повинні впроваджуватися новітні технології в медицині — Віктор Ляшко

03 Серпня 2021 3:50 Поділитися

У межах програм Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» та «Здорова Україна» в кожному регіоні реконструю­ють та модернізують одну обласну дитячу та дорослу лікарні. Про це повідом­ляється на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

Як зазначається в повідомленні, на щотижневій селекторній нараді за участю голів обласних державних адміністрацій, яка відбулася 3 серпня, заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко поставив завдання за 2 тиж завершити підготовку технічного завдання та розпочати тендерні процедури на розробку проєктно-кошторисної документації. Будівельні роботи розпочнуться у 2022 р. та будуть завершені протягом 2022–2023 рр.

«Вже з наступного року розпочнеться глобальна реконструкція та модернізація обласних лікарень у кожному обласному центрі. Кожен регіон упродовж 2022–2023 рр. отримає по одній сучасній дорослій та дитячій лікарні. Зараз треба подати технічне завдання під конкретні потреби кожного регіону», — заявив К. Тимошенко.

На нараді наголосили, що кожен регіон має бути спроможним надавати якісну високоспеціалізовану медичну допомогу громадянам.

«Завдання нашого Міністерства в рамках «Великого будівництва» — запуск лікарень нового європейського формату. Ми хочемо повного переосмислення поняття лікарні, щоби вона була однаково комфортною як для пацієнта, так і для лікаря. Ми прагнемо забезпечити доступ до якісних та безпечних медичних послуг. Разом із будівництвом лікарень повинні впроваджуватися новітні технології у сфері охорони здоров’я. Міністерство охорони здоров’я змінює підхід до оснащення лікарень та оновлює обладнання відповідно до європейських стандартів», — прокоментував міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Також наголошується, що всього буде оновлено або побудовано 48 закладів охорони здоров’я.

За матеріалами moz.gov.ua
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті