Разом із будівництвом лікарень повинні впроваджуватися новітні технології в медицині — Віктор Ляшко

03 Серпня 2021 3:50 Поділитися

У межах програм Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» та «Здорова Україна» в кожному регіоні реконструю­ють та модернізують одну обласну дитячу та дорослу лікарні. Про це повідом­ляється на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

Як зазначається в повідомленні, на щотижневій селекторній нараді за участю голів обласних державних адміністрацій, яка відбулася 3 серпня, заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко поставив завдання за 2 тиж завершити підготовку технічного завдання та розпочати тендерні процедури на розробку проєктно-кошторисної документації. Будівельні роботи розпочнуться у 2022 р. та будуть завершені протягом 2022–2023 рр.

«Вже з наступного року розпочнеться глобальна реконструкція та модернізація обласних лікарень у кожному обласному центрі. Кожен регіон упродовж 2022–2023 рр. отримає по одній сучасній дорослій та дитячій лікарні. Зараз треба подати технічне завдання під конкретні потреби кожного регіону», — заявив К. Тимошенко.

На нараді наголосили, що кожен регіон має бути спроможним надавати якісну високоспеціалізовану медичну допомогу громадянам.

«Завдання нашого Міністерства в рамках «Великого будівництва» — запуск лікарень нового європейського формату. Ми хочемо повного переосмислення поняття лікарні, щоби вона була однаково комфортною як для пацієнта, так і для лікаря. Ми прагнемо забезпечити доступ до якісних та безпечних медичних послуг. Разом із будівництвом лікарень повинні впроваджуватися новітні технології у сфері охорони здоров’я. Міністерство охорони здоров’я змінює підхід до оснащення лікарень та оновлює обладнання відповідно до європейських стандартів», — прокоментував міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Також наголошується, що всього буде оновлено або побудовано 48 закладів охорони здоров’я.

За матеріалами moz.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті