Постанова КМУ від 24.03.2021 р. № 332

24 Березня 2021 3:19 Поділитися

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24.03.2021 р. № 332

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 р. № 298 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 22, ст. 917; 2020 р., № 10, ст. 373, № 89, ст. 2851), зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр УкраїниД.Шмигаль

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 24 березня 2021 р. № 332

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я

  1. Доповнити Порядок пунктом 3-1 такого змісту:

«3-1. Одержувач бюджетних коштів погоджує з МОЗ медико-технічні вимоги до товарів і послуг, що є предметом закупівлі.

З метою погодження медико-технічних вимог до товарів і послуг МОЗ може залучати експертів, фахівців, що надають роз’яснення, рекомендації, інші документи інформативного характеру щодо питань, які стосуються предмета закупівлі і вирішення яких потребує наявності спеціальних знань у сфері забезпечення лікарськими засобами, медичними виробами та допоміжними засобами до них. Пропозиції від потенційних учасників процедури закупівлі або осіб, які можуть мати комерційний інтерес щодо закупівлі товару і/або послуги, не приймаються до розгляду.

Медико-технічними вимогами до товарів і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, є вимоги, необхідні для виконання галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я з метою забезпечення профілактики, діагностики, дослідження, лікування та моніторингу, що досягаються шляхом дотримання певних технічних, фізичних та хімічних вимог до таких товарів і послуг.

Медико-технічні вимоги до товарів і послуг визначаються таким чином, щоб вони не обмежували принципу добросовісної конкуренції серед учасників процедури закупівлі та не створювали жодних дискримінаційних вимог до них.

Про результати розгляду медико-технічних вимог до товарів і послуг МОЗ протягом п’яти робочих днів з дня отримання рішення експертів і фахівців інформує одержувача бюджетних коштів листом про погодження або погодження (із зауваженнями/пропозиціями) із зазначенням відповідних обґрунтувань щодо наданих зауважень/пропозицій у разі їх наявності.».

  1. Абзац другий пункту 4 виключити.
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті