За результатами трьох кварталів потреба у видатках за лікарняними зросла на 56,1% — ФССУ

13 Жовтня 2021 9:35 Поділитися

Фонд соціального страхування України (ФССУ) повідомляє, що в січні–вересні було прийнято на фінансування лікарняні з тимчасової втрати працездатності на суму понад 10,9 млрд грн — це на 56,1%, або 3,9 млрд грн, більше, ніж за той же період 2020 р.

Упродовж трьох кварталів цього року лікарняні на оплату подали на пів мільйона осіб більше — 2 млн працівників порівняно з 1,5 млн у минулому році. Зросла також тривалість лікарняних і загальна кількість днів, прийнятих ФССУ на оплату. За підсумками 9 міс допомогу з тимчасової непрацездатності призначено за 29,5 млн днів — на 37,3%, або 9 млн днів більше, ніж у 2020 р.

Фонд звертає увагу на те, що дата фінансування допомоги з тимчасової втрати працездатності прямо залежить від дати подання заяви-розрахунку роботодавцем як у разі паперових, так і для е-лікарняних. Також попри збільшення стандартних строків фінансування матеріального забезпечення, яке пов’язане з перевищенням потреби у видатках над доходами ФССУ через пандемію, усі види допомоги надаються Фондом у пов­ному обсязі.

«Кошти для надання матеріального забезпечення і страхових виплат направляються Фондом кожного дня, по мірі надходжень частки від єдиного соціального внеску. Аби працівники могли слідкувати за станом фінансування онлайн, щоденно у телеграм-каналі Фонду оновлюється інформація про суми і напрями виплат за тегом #фінансування_оперативно. Після проведення фінансування проходить декілька днів банківських операцій, доки кошти надійдуть на рахунок роботодавця. Ця інформація оновлюється за тегом #фінансування_страхувальників у розрізі регіонів», — наголошують у ФССУ.

За матеріалами fssu.gov.ua
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті