Нові правила міжрегіональних перевезень не поширюватимуться на неповнолітніх осіб — МОЗ

13 Жовтня 2021 3:41 Поділитися

Міністерство охорони здоров’я України наголошує, що нові правила перевезень пасажирів між регіонами, які почнуть діяти з 21 жовтня, не будуть стосуватися непов­нолітніх пасажирів, оскільки для них наразі не передбачена можливість оформлення COVID-сертифіката та отримання щеплення проти коронавірусної хвороби.

«Діти до 18 років зможуть користуватися громадським транспортом у поїздках між регіонами без пред’явлення негативних результатів тестів на COVID-19 та сертифікатів чи міжнародних свідоцтв про щеплення. Для дітей віком від 12 років залишається обов’язковим правило використовувати захисні маски під час перебування у громадських місцях, зокрема транспорті», — пояснив Віктор Ляшко, міністр охорони здоров’я України.

Нові правила перевезень поширюються на повнолітніх осіб: громадян України, іноземців та осіб без громадянства. Йдеться також про водіїв, членів екіпажу авіа- та залізничного транспорту.

Варто нагадати, що на засіданні Кабінету Міністрів України 11 жовтня було ухвалено рішення про внесення змін до постанови № 1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень у регіонах, де встановили «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Також варто зауважити, що тексту відповідних змін ще не оприлюднено.

За матеріалами moz.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті