Компанія «Фармак» долучилася до благодійної акції «Монетки дітям»

22 Жовтня 2021 10:10 Поділитися

Понад 100 тис. грн було передано на лікування онкохворим дітям.

Акцію «Монетки дітям» організував благодійний фонд «Таблеточки» за ініціативою Національного банку України. Монети номіналом 25 копійок вже вийшли з обігу, але їх приймали банки по всій Україні протягом вересня. Зібрані кошти були перераховані на допомогу онкохворим дітям.

Збирали монети всією країною: у школах, офісах, відділеннях банків. Працівники «Фармак» підтримали акцію й організували збір на двох заводах: у Києві та Шостці. Зусиллями працівників вдалося зібрати близько 10 тис. монет. До акції долучився і Фонд родини Жебрівських, що переказав ще 100 тис. грн на лікування дітей.

«Прикро, коли діти, які ще тільки стали на свій життєвий шлях, мають вести боротьбу з таким тяжким захворюванням. Але я щиро рада, що ми можемо допомогти. Фонд родини Жебрівських постійно надає підтримку тим, хто опинився сам на сам з хворобою. Я вдячна, що колеги розділяють наше бачення та теж допомагають», — прокоментувала Філя Жебровська, голова Наглядової ради «Фармак», голова правління Благодійного фонду родини Жебрівських.

Усі кошти, зібрані благодійниками, будуть спрямовані на придбання ультразвукового скальпеля для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого центру у Львові та на витратні матеріали для відділення нейрохірургії НДСЛ «Охматдит». Ультразвуковим скальпелем проводитимуть операції найскладнішого рівня дітям з онкозахворюваннями та з іншими хворобами. Цей скальпель зменшить втрати крові і тривалість операції. А отже, діти переноситимуть операцію легше і швидше відновлюватимуться.

«Від щирого серця хочу подякувати співробітникам компанії «Фармак» та Фонду родини Жебрівських за їхню чуйність і щедрість. Ваша допомога перетвориться на найсучасніше лікування і шанс одужати для десятків і навіть сотень дітей. Складно уявити собі щось більш потужне, ніж можливість подарувати шанс на здорове життя. Дякуємо кожному!», – зазначила Євгенія Ноговіцина, директор з фандрейзингу БФ «Таблеточки».

Загальна сума зібраних коштів від акції становила 3 млн грн.

Про фонд

Благодійний фонд родини Жебрівських — всеукраїнська благодійна організація, правонаступник Благодійного фонду «Фармак».

Фонд був заснований у 2011 р., протягом 10 років реалізував багато благодійних проєктів у сфері охорони здоров’я, освіти, відновлення пам’яток культури, підтримки армії, допомоги соціально незахищеним особам тощо.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА», за матеріалами, наданими компанією «Фармак»

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті