РНБО на засіданні під головуванням Президента розглянула питання підвищення рівня вакцинації населення від COVID-19

25 Жовтня 2021 2:23 Поділитися

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) України на засіданні22 жовтня під  головуванням Президента Володимира Зеленського розглянула заходи з протидії поширенню COVID-19. Інформація про це розміщена на сайті Офісу Президента України.

Олексій Данілов, секретар РНБО, під час брифінгу за результатами заходу зазначив, що Україна зараз виходить на пік захворюваності. Більшість інфікованих, які мають важкий перебіг хвороби або помирають, не були щеплені. «Водночас сьогодні в Україні достатня кількість вакцин проти коронавірусу, і дуже важливо, щоб країна вийшла на показник у 350-400 тис. щеплень за добу. Тож, Міністерство охорони здоров’я має забезпечити виконання програми з вакцинації. Важливо також максимально дотримуватися маскового режиму, соціальної дистанції, часто мити руки», – йдеться в повідомленні.

РНБО рекомендувала Міністерству освіти і науки України вжити заходів, щоб з 25 жовтня більшість шкіл та закладів вищої освіти пішла на канікули. Остаточне рішення має ухвалити Кабінет Міністрів і відповідні відомства.

На засіданні також було розглянуто питання забезпечення конституційних прав громадян на окупованих територіях, зокрема стосовно тих людей, які перетинають лінію розмежування через контрольні пункти в’їзду-виїзду на території Донецької, Луганської та Херсонської областей. Відтак, було ухвалено рішення доручити Міністерству цифрової трансформації розробити технічне завдання для відповідного програмного продукту й найближчим часом його запровадити.

За матеріалами president.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті