Ще 5 областей перебувають за крок до посилення карантину — Віктор Ляшко

27 Жовтня 2021 12:17 Поділитися

Міністерство охорони здоров’я України інформує, що найближчим часом запровадити «червоний» рівень епідемічної небезпеки можуть у Житомирській, Луганській, Львівській, Хмельницькій та Чернігівській областях.

«Чергова хвиля коронавірусної хвороби ще не досягла свого піку. Кожні 2–3 тиж кількість випадків подвоюється. Сьогодні кількість тих, хто не зміг здолати COVID-19, сягнула максимуму — 734 летальних випадки. Аби не допустити колапсу медичної системи та дати нашим лікарям можливість повноцінно надавати допомогу, ми посилюємо карантинні заходи. Наразі вже вісім областей перебувають на «червоному» рівні, найближчим часом до них можуть доєднатися Житомирська, Луганська, Львівська, Хмельницька та Чернігівська області», — заявив Віктор Ляшко та додав, що в деяких областях показник заповненості ліжок, які дозволяють проводити кисневу терапію, перевищив вже 80%. Йдеться про Донецьку та Запорізьку області.

У повідомленні зазначається, для того, щоб оперативно надавати допомогу хворим на COVID-19, постійно розгортаються додаткові ліжка, зокрема з підведеним киснем. Це дає змогу контролювати ситуацію із завантаженістю лікарень. Загалом по країні показник завантаженості ліжок із киснем становить 66%.

В. Ляшко також додав, що показники летальності внаслідок коронавірусної хвороби в Україні є нижчими за середні в Європі. «Наразі майже 65 тис. життів українців забрала пандемія. Зупинити зростання кількості смертей та госпіталізацій наших громадян можна лише шляхом вакцинації. Із 33 551 людини, госпіталізованої до лікарні минулого тижня, лише 6% були щеплені принаймні однією дозою. Це вкотре доводить: вакцина працює, вона ефективна та безпечна», — наголосив міністр.

За матеріалами moz.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті