Стан протидії COVID-19 в регіонах перевіряють спеціальні робочі групи

03 Листопада 2021 5:31 Поділитися

Віктор Ляшко, міністр охорони здоров’я України, повідомив, що з 1 листопада в регіонах, у яких встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, спеціальні робочі групи розпочали перевірку дотримання протиепідемічних норм та вжиття заходів щодо стримування коронавірусної хвороби. Про це йдеться на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

«Хибно думати, що боротьба з пандемією COVID-19 — це лише відповідальність медиків. Я хочу наголосити, що без співпраці громадян, бізнесу, контролюючих органів та органів місцевого самоврядування ефективно стримувати поширення коронавірусної хвороби не вдасться. Важливо, щоб кожен зрозумів, що вакцинація та дотримання карантинних норм — це про відповідальне ставлення не лише до власного життя та здоров’я, а й до здоров’я тих, хто поруч», — заявив міністр.

У повідомленні вказується, що до робочих груп входять представники Міністерства охорони здоров’я, Міністерство розвитку громад та територій України, Національної поліції та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Чотири робочі групи працюють у східних, західних, південних та північних регіонах.

У МОЗ зазначають, що групи перевіряють матеріально-технічне та кадрове забезпечення закладів охорони здоров’я, які надають допомогу хворим на COVID-19, стан обов’язкових виплат медичним працівникам, які працюють у бригадах. Окрім того, йдеться також про перевірку дотримання протиепідемічних правил, правил перевезення пасажирів, маскового режиму, а також перевірку пунктів щеплень проти COVID-19.

Важливо, що кожна група може раптово перевірити будь-який заклад на предмет дотримання протиепідемічних норм.

За матеріалами moz.gov.ua
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті