Світовий ринок препаратів для застосування при сепсисі може досягти 7,5 млрд дол. США у 2030 р.

30 Листопада 2021 2:15 Поділитися

За даними аналітичної компанії GlobalData, обсяг продажу препаратів для лікування пацієнтів із сепсисом та септичного шоку на 7 основних ринках* за підсумками 2020 р. оцінюється у 3,48 млрд дол. США. За прогнозами, через 10 років цей показник може зрости до 7,5 млрд дол. за середньорічного темпу зростання на рівні 8%.

Відповідно до звіту «Sepsis: Global Drug Forecast and Market Analysis to 2030», основним драйвером зростання виступатиме лонч перших у своєму класі препаратів, у тому числі моноклональних антитіл, антибіотиків та препаратів з новим механізмом дії.

«Сепсис є причиною кожної п’ятої смерті у світі та однією з основних причин смертності в лікарнях, а витрати на лікування є дуже високими, — коментує Емілі Мартін, аналітик з інфекційних захворювань GlobalData. — Протягом останніх двох десятиліть ринок препаратів, що застосовуються при сепсисі, був досить обмеженим. Сьогодні на ринку домінують препарати для антибактеріальної та підтримувальної терапії. Однак наразі в R&D знаходяться перспективні нові методи лікування з новими механізмами дії. Очікується, що протягом наступних 10 років відбудеться лонч перших у своєму класі препаратів, які забезпечать значний приріст на ринку методів лікування пацієнтів із сепсисом та септичним шоком. Вплив лончу нових продуктів на зниження загального тягаря хвороби багато в чому залежатиме від економічної ефективності інноваційних лікарських засобів (враховуючи, що наразі на ринку домінують генерики), а також їх інтеграції в національну політику країн щодо забезпечення лікарськими засобами».

За матеріалами www.globaldata.com

* США, Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Великобританія та Японія.

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті