Винесено перший судовий вирок за підробку COVID-документів

09 Грудня 2021 5:02 Поділитися

МОЗ повідомляє, що суд засудив до 2 років позбавлення волі 42-річного мешканця Кривого Рогу, який підробив і намагався продати міжнародне свідоцтво про вакцинацію.

Так, на початку листопада біля одного з ринків у Покровському районі м. Кривий Ріг обвинувачений придбав печатки лікаря та однієї з лікарень, а також флеш-носій з готовими бланками міжнародного свідоцтва про вакцинацію.

У подальшому, роздрукувавши на принтері бланк міжнародного свідоцтва про вакцинацію та поставивши на ньому несправжні відтиски печаток, чоловік у вказаний спосіб підробив офіційний документ про вакцинацію. Після цього на сайті оголошень зловмисник розмістив об’яву про продаж міжнародних свідоцтв про вакцинацію за 1200 грн.

Вироком Жовтневого районного суду м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України, та призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 2 роки та 1 міс.

Наголошується, що чинним законодавством встановлена відповідальність не лише для тих, хто займається фальсифікацією документів, але й для тих, хто ними користується.

За матеріалами moz.gov.ua
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Сергій 10.12.2021 2:15
Ну дуже "важлива" новина! Краще напишіть, скільки винесено вироків за виробництво та розповсюдження фальсифікованих ліків за минулі хоча би пару років.

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті