Уряд перерозподілив понад 300 млн грн для виплат заробітних плат медикам — МОЗ

13 Грудня 2021 5:22 Поділитися

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє, що Уряд ухвалив зміни до постанови, яка, зокрема, передбачає перерозподіл коштів для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я. Зауважимо, що наразі тексту постави не оприлюднено.

Як зазначається в повідомленні, 312,25 млн грн виділено на підтримку окремих закладів охорони здоров’я, які надають первинну, вторинну, третинну та екстрену медичну допомогу за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, та комунальних закладів охорони здоров’я, які утримуються коштом місцевих бюджетів. «Ці кошти допоможуть уникнути заборгованості з виплати заробітної плати працівникам та нарахувань на неї у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати», — йдеться в повідомленні.

«Міністерство охорони здоров’я спільно з Міністерством фінансів відпрацювали проблеми, які виникли в органів місцевого самоврядування. За допомогою перерозподілу ми реагуємо на виклик і не допустимо виникнення заборгованості із заробітної плати медичним працівникам. Таким чином ми виконуємо Указ Президента та доручення, яке отримали на Конгресі місцевих та регіональних рад», — прокоментував Віктор Ляшко, міністр охорони здоров’я.

Перерозподілені кошти буде спрямовано на оплату поточних видатків закладів охорони здоров’я.

За матеріалами moz.gov.ua

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті