МОЗ перенесено дати повторного складання іспитів «КРОК»

25 Квітня 2022 5:07 Поділитися

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) наказом від 21.04.2022 р. № 667 внесло зміни до Графіка проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти «магістр» та тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів для здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр та молодший спеціаліст галузі знань 22 «Охорона здоров’я» у 2022 р.

Зокрема, змінами МОЗ перенесено початок повторного складання іспитів «Крок 3» та «Крок 2» на червень 2022 р. Перший етап єдиного державного кваліфікаційного іспиту для спеціальності «Фармація, промислова фармація» відбудеться 20 вересня, а для здобувачів заочної форми навчання — 21 вересня поточного року (інтегрований тестовий іспит «Крок 1» та іспит з англійської мови професійного спрямування; для здобувачів спеціалізації «Промислова фармація» — апробація іспиту).

Для громадян України, які здобувають освіту за спеціальностями «Медицина», «Медична психологія», «Педіатрія», перший етап єдиного державного кваліфікаційного іспиту відбудеться 27–28 вересня. Для іноземних здобувачів спеціальності «Медицина» — 4–5 жовтня (інтегрований тестовий іспит «Крок 1» та іспит з англійської мови професійного спрямування).

Повторне складання першого етапу єдиного державного кваліфікаційного іспиту для українських та іноземних здобувачів, у тому числі для іноземних здобувачів, які розпочали навчання у закладі вищої освіти до 01.03.2019 р. за спеціальностями «Медицина», «Медична психологія», «Педіатрія», «Стоматологія», «Фармація, промислова фармація» відбуватиметься із жовтня 2022 р.

 

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті