Держлікслужба просить інформувати її про надходження наркотичних ліків у вигляді гуманітарної допомоги

27 Червня 2022 2:38 Поділитися

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) звертається до керівників лікувально-профілактичних закладів усіх форм власності та підпорядкування та інформує, що з метою відстеження та аналізу ситуації щодо надходження наркотичних (психотропних) лікарських засобів у вигляді гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану, введеного у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, необхідно надавати інформацію про кількість та залишки вищезазначених лікарських засобів станом на 01.07.2022 р. в електронному вигляді у форматі Excel на електронну адресу: drugs_control@dls.gov.ua за формою таблиці, що наведена нижче.

Також Держлікслужба наголошує, що надалі необхідно щомісячно повідомляти відомству про надходження наркотичних (психотропних) лікарських засобів у вигляді гуманітарної допомоги та подати інформацію щодо їх залишків після закінчення дії воєнного стану.

Таблиця «Надходження наркотичних (психотропних) лікарських засобів у вигляді гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану»

Н/п Назва ЛПЗ Код ЄДРПОУ Назва лікарського засобу Лікарська форма Кількість Примітки
надходження залишок
1 2 3 4 5 6 7 8
               

За матеріалами dls.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті