Протягом минулого тижня Держлікслужба видала 77 дозволів на ввезення підконтрольних речовин

27 Червня 2022 3:58 Поділитися

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) продовжує звітувати про виконану роботу щодо безперебійного забезпечення громадян України лікарськими засобами на час оголошення воєнного стану за період з 20 до 24 червня 2022 р.

Відтак, протягом вказаного періоду:

  • видано 547 висновків про якість ввезених лікарських засобів та про відповідність медичного імунобіологічного препарату вимогам державних і міжнародних стандартів;
  • опрацьовано 5 термінових повідомлень стосовно виявлення фальсифікованих лікарських засобів, що надійшли від міжнародних організацій та національних регуляторних органів у сфері контролю якості лікарських засобів.

Також у період з 20.06.2022 до 24.06.2022 р. Держлікслужбою видано 77 дозволів на ввезення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (далі — підконтрольні речовини). Розглянуто 7 заяв суб’єктів господарювання на отримання ліцензій, анулювання ліцензій на право здійснення господарської діяльності з обігу підконтрольних речовин та, відповідно, видано 3 ліцензії на право здійснення такої господарської діяльності і 4 заяви залишено без розгляду.

Окрім того, 23 червня 2022 р. відбулося чергове засідання робочої групи з питань ліцензування виробництва лікарських засобів, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів). За результатами засідання прийнято рішення:

  • внести зміни у додатки до ліцензій на провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у зв’язку зі зміною, доповненням переліку лікарських засобів, дозволених до імпорту ліцензіату та зміною уповноважених осіб, 8 суб’єктам господарювання;
  • залишити без розгляду заяву про отримання ліцензії на провадження/розширення господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) 1 суб’єкта господарювання;
  • внести зміни у додаток до ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового) у зв’язку зі зміною особливих умов провадження діяльності 1 суб’єкта господарювання.

21 червня 2022 р. також відбулося чергове засідання робочої групи з питань ліцензування виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

За підсумками засідання:

  • видано ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами 3 суб’єктам господарювання;
  • розширено господарську діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами 23 суб’єктів господарювання;
  • тимчасово зупинено ліцензії 25 суб’єктів господарювання;
  • анульовано ліцензії 4 суб’єктів господарювання;
  • частково анульовані ліцензії 19 суб’єктів.

За матеріалами dls.gov.ua

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті