Утворено групу, яка займатиметься розглядом проєктів медико-технічних вимог, поданих ДП «МЗУ»

28 Червня 2022 11:44 Поділитися

Наказом від 27.06.2022 р. № 1098 Міністерство охорони здоров’я утворило, а також затвердило склад експертної групи та фахівців з розгляду проєктів медико-технічних вимог, поданих державним підприємством​ «Медичні закупівлі України» (ДП «МЗУ»).

До персонального складу експертної групи увійшло 10 осіб, серед яких представники МОЗ, ДП «Державний експертний центр МОЗ України», громадських організацій та закладів вищої освіти.

Стосовно обов’язків утвореної групи, то, зокрема, її голова має забезпечувати:

  • розгляд та опрацювання протягом не більше 3 днів проєкту медико-технічних вимог, поданих ДП «МЗУ»;
  • подання на розгляд та затвердження керівництву МОЗ узгоджених проєктів медико-технічних вимог, поданих підприємством;
  • дотримання вимог, встановлених Примірним положенням про утворення та діяльність консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів при МОЗ, затвердженим наказом відомства від 01.02.2022 р. № 202.

Секретар експертної групи та фахівців, зі свого боку, протягом 2 днів має забезпечити направлення затверджених профільним міністерством медико-технічних вимог до ДП «МЗУ», які надалі використовуватимуться під час здійснення збору інформації про потреби від закладів охорони здоров’я та закупівель відповідно до рішення комісії з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я, утвореної МОЗ.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті