Заклади вищої медичної освіти розпочали прийом заяв від абітурієнтів

01 Серпня 2022 10:09 Поділитися

З 29 липня випускники 11-х класів та вступники на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра чи молодшого спеціаліста можуть подавати заяви для здобуття вищої освіти за спеціальностями:

  • «Стоматологія»;
  • «Медицина»;
  • «Педіатрія»;
  • «Медична психологія»;
  • «Фармація, промислова фармація» та іншими спеціальностями галузі знань 22 «Охорона здоров’я».

Міністерство охорони здоров’я України нагадує про те, що приймання заяв триватиме до 23 серпня для вступу за результатами національного мультипредметного тесту чи на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання минулих років.

«Загалом за першу годину після відкриття прийому заяв вступники для здобуття вищої освіти подали майже 1200 електронних заяв. Для цього на базі фахового молодшого бакалавра/молодшого спеціаліста/молодшого бакалавра створено й активовано майже 25 тис. електронних кабінетів.

Відомо, що до закладів фахової вищої освіти створено та активовано 188 тис. електронних кабінетів та подано понад 151 тис. заяв від випускників 9-х та 11-х класів», — йдеться в повідомленні.

З переліком закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку за спеціальностями галузі знань 22 «Охорона здоров’я» та належать до сфери управління МОЗ, можна ознайомитися за посиланням.

За матеріалами moz.gov.ua

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті