Як повідомляє
Згідно з
Під час перевірки було встановлено, що в цій організації працюють 70 осіб, які мають фармацевтичну спеціальність, з них 20 осіб мають відповідні військово-облікові документи та перебувають на військовому обліку. Втім, при прийнятті на роботу громадян, які є військовозобов’язаними та мають фармацевтичну освіту, працевлаштування відбувалося без військово-облікового документа, чим порушено вимоги ст. 21 Закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».
Не погоджуючись із постановою ТЦК, позивачка зазначила, що всі вказані в протоколі працівники товариства, які не стоять на військовому обліку, офіційно почали працювати до прийнятої постанови КМУ від 30.12.2022 р. №1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів». Цією постановою був скасований попередній порядок військового обліку та запроваджений новий. Ті працівники, які почали працювати на підприємстві після набуття чинності вказаною постановою КМУ, стоять на військовому обліку. Крім того, позивачка вказала, що постанова ТЦК не містить суті правопорушень і переліку осіб, щодо яких не подані відомості у ТЦК. Тому позивачка просить постанову визнати протиправною та скасувати.
Суд відхилив аргументи позивачки та зазначив, що оскаржувана постанова ТЦК є законною, а в діях позивачки є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 210-1 КУпАП, у зв’язку з чим зазначена постанова підлягає залишенню без змін.
Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»
Коментарі
Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим