Програма підтримки «ТерапіяПЛЮС» від АстраЗенека: турбота про здоров’я пацієнтів

Компанія «АстраЗенека» веде свою діяльність в Україні, починаючи з 2001 р. Компанія тісно співпрацює з медичними спільнотами, інвестує в клінічні дослідження і просвітницьку діяльність, покращуючи обізнаність за відповідними терапевтичними напрямками та поінформованість про сучасні підходи до лікування захворювань, втілює соціальні проєкти і гуманітарні ініціативи.

Особливою гордістю компанії є втілення в Україні програми підтримки пацієнтів під назвою «ТерапіяПЛЮС». Компанія підтримує роботу цієї програми в Україні вже понад 13 років. Вона створена для пацієнтів із гострими та хронічними захворюваннями в таких терапевтичних галузях, як кардіологія, ендокринологія, нефрологія та пульмонологія. Метою програми є підвищення поінформованості пацієнтів про захворювання і покращення їх доступу до сучасної терапії.

Участь пацієнтів у програмі є добровільною. У межах програми пацієнти отримують пакет інформаційних матеріалів. До пакета входять інструкція про те, як стати учасником програми, інформація про те чи інше захворювання, поради щодо способу життя, перелік аптек — учасниць програми та карта з місцем їх розташування. Окрім інформаційної підтримки, у межах програми «ТерапіяПЛЮС» пацієнти отримують можливість придбати лікарський засіб виробництва компанії «АстраЗенека» відповідно до призначення лікаря та переліку тих міжнародних непатентованих назв (МНН), що увійшли до програми, за зниженою вартістю.

За час своєї роботи до програми підтримки «ТерапіяПЛЮС» увійшло понад 5 тис. аптек у 559 населених пунктах України. У свою чергу, це дало можливість збільшити кількість пацієнтів — учасників програми. Перелік МНН, який охоплює програма, постійно поповнюється новими лікарськими засобами за ініціативи і рішення компанії. Зокрема, нещодавно до програми увійшов інноваційний лікарський засіб Триксео А­еро­сфер­а для лікування хронічного обструктивного захворювання легень (ХОЗЛ), який містить у своєму складі одразу три активні компоненти в одному інгаляторі, а саме формотерол, глікопіроній та будесонід1. На сьогодні трикомпонентний комбінований лікарський засіб, що має показання до лікування ХОЗЛ, зареєстрований в Україні2 вперше. У лікарському засобі застосована нова технологія3 доставки активних компонентів, яка дозволяє збільшити їх кількість в одному доставковому пристрої та підвищити ефективність їх доставки саме у ті ділянки легень, де відбуваються патологічні зміни. Лікарський засіб Триксео Аеро­сфера показаний як підтримуюча терапія для дорослих пацієнтів із ХОЗЛ помірного та тяжкого ступеня1.

Наразі дія програми поширюється на лікарські засоби виробництва АстраЗенека за такими МНН: дапагліфлозин, розувастатин, тикагрелор, саксагліптин, саксагліптин + метформін, дапагліфлозин + метформін, формотерол + глікопіроній + будесонід. Детальніше про роботу програми, правила і умови участі в ній можна дізнатися за посиланням www.terapiaplus.com.

Генеральний директор АстраЗенека Україна, Грузія, Молдова Євгеній Гайдуков про програму підтримки пацієнтів «ТерапіяПЛЮС»:

«Ми реалізуємо проєкти підтримки для пацієнтів, адже одна із фундаментальних цінностей компанії «АстраЗенека» — це пацієнтоцентричність. Ми прислуховуємося до пацієнтів, їх потреб і пишаємося тим, що попри повномасштабну війну програма «ТерапіяПЛЮС» продовжує працювати і жодного дня не припиняла свою роботу. Пацієнти могли і можуть скористатися її перевагами. Компанія продовжує працювати на користь покращення обізнаності пацієнтів про захворювання і доступу до сучасного інноваційного лікування в Україні».

Про АстраЗенека

Компанія «АстраЗенека» — глобальна науково-орієнтована біофармацевтична компанія, яка спрямовує свою діяльність на відкриття, розробку та комерціалізацію рецептурних лікарських засобів у таких сферах, як онкологія, рідкісні захворювання та біофармацевтика, включно з серцево-судинними, нефрологічними захворюваннями та захворюваннями, пов’язаними з обміном речовин, а також респіраторними та імунними захворюваннями. Головний офіс компанії розташований в Кембриджі, Велика Британія. Компанія працює у понад 125 країнах; інноваційні ліки компанії застосовують мільйони пацієнтів у всьому світі. Відвідайте вебсайт компанії astrazeneca.com; інформація також надається компанією в соціальних мережах @AstraZeneca.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»,
за матеріалами, наданими компанією «АстраЗенека»
1Інструкція для медичного застосування лікарського засобу ТРИКСЕО АЕРОСФЕРА
2За даними Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.com.ua).
3Інформація надана компанією «АстраЗенека», повну відповідальність за достовірність вказаних даних несе компанія «АстраЗенека».

Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників

ТРИКСЕО АЕРОСФЕРА. Склад. Формотеролу фумарату дигідрат, глікопіронію бромід та будесонід. Лікарська форма. Інгаляція під тиском, суспензія. Фармакотерапевтична група. Лікарські засоби для лікування обструктивних захворювань дихальних шляхів. Адренергічні засоби в комбінації з антихолінергічними засобами, зокрема трикомпонентні комбінації з кортикостероїдами. Формотеролу фумарату дигідрат, глікопіронію бромід, будесонід. Код АТХ R03A L11. Р.п. № UA/20049/01/01. Термін дії з 23.05.2023 р. до 23.05.2028 р. Категорія відпуску. За рецептом. Виробник. АстраЗенека Дюнкерк Продакшн / AstraZeneca Dunkerque Production. Показання, протипоказання, спосіб застосування та дози, особливості застосування, побічні реакції та інше — дивіться в чинній Інструкції для медичного застосування.

Матеріал на правах реклами

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті