Постанова КМУ від 05.08.2009 р. № 819

Документ втртив чинність від 01.07.2010 на підставі постанови КМУ від 14.06.2010 № 513

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА 
від 5 серпня 2009 р. № 819  
Про залучення державним підприємством для постачання медичних установ «Укрмедпостач» у 2009 році іноземного кредиту для реалізації інвестиційного проекту щодо забезпечення лікувально-профілактичних закладів обладнанням, транспортними засобами, виробами медичного призначення та лікарськими засобами під державну гарантію

Відповідно до ст.14 Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік» Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Погодитися з пропозицією Міністерства охорони здоров’я щодо залучення кредиту в сумі, що не перевищує 500 млн. євро, шляхом укладення договору між Австрійським контрольним банком як кредитором і державним підприємством для постачання медичних установ «Укрмедпостач» (далі — Укрмедпостач) як позичальником для реалізації інвестиційного проекту щодо забезпечення лікувально-профілактичних закладів обладнанням, транспортними засобами, виробами медичного призначення та лікарськими засобами (далі — інвестиційний проект) під державну гарантію.

2. Визначити:

  • Укрмедпостач відповідальним виконавцем інвестиційного проекту за участю австрійської компанії «Vamed engineering GmbH & CO CG» (далі — постачальник);
  • публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» (далі — Укрексімбанк), яке діє на підставі агентської угоди, укладеної з Міністерством фінансів від імені Кабінету Міністрів України 19 вересня 1996 р., фінансовим агентом Кабінету Міністрів України із супроводження іноземного кредиту для реалізації інвестиційного проекту, що надається під державну гарантію.

3. Для надання державної гарантії Міністерству фінансів подаються:

1) Укрексімбанком і Укрмедпостачем — проект кредитного договору з визначенням схеми та умов залучення іноземного кредиту;

2) Міністерством охорони здоров’я:

  • техніко-економічний розрахунок інвестиційного проекту;
  • висновок державної експертизи інвестиційного проекту відповідно до законодавства;

3) Укрмедпостачем:

  • проект договору з постачальником про закупівлю обладнання, транспортних засобів, виробів медичного призначення та лікарських засобів;
  • копія балансу за минулий рік з додатками та копія балансу на останню звітну дату з позначкою Головного управління Державного казначейства у м. Києві.

4. Уповноважити першого заступника Міністра фінансів Уманського Ігоря Івановича підписати документи, пов’язані з наданням державної гарантії.

5. Міністерству фінансів забезпечити обслуговування та погашення іноземного кредиту для реалізації інвестиційного проекту за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 та наступні роки, що передбачатимуться Міністерству охорони здоров’я на зазначені цілі.

6. Відповідно до п. 6 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2008 р. № 921, установити, що закупівля Укрмедпостачем послуг, пов’язаних з виконанням зобов’язань за іноземним кредитом для реалізації інвестиційного проекту, здійснюється за процедурою закупівлі в одного учасника без погодження з Міністерством економіки.

Прем’єр-міністр України Ю. Тимошенко
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті