Фармацевтична фірма "Дарниця" влаштувала інтелектуальний конкурс для медичних працівників 2 червня у Львові.
Організатори дотримали обіцянки – настрій імпрези був цілковито світський. Зі смаком оформлена зала, бадьористий музичний супровід оркестру Львівського медуніверситету “Медикус”, вишукана публіка у вечірньому вбранні, елегантні ведучі гри – представники ЗАТ “Фармацевтична фірма “Дарниця” Вікторія Василів і Олександр Невзгода.
Вдалій грі сприяла не тільки спеціально створена атмосфера клубу знавців, але й дух театру, де проходив брейн-ринг “Дарниця”. Точніше, духи персонажів заньківчанських театральних дійств, як поетично висловився директор театру Андрій Мацяк, вітаючи учасників інтелектуальної гри. Він також наголосив на спільній позиції фармацевтичної фірми “Дарниця” і театру ім. Марії Заньковецької у пропагуванні української продукції, української культури і українського способу існування. І особливо приємно представникам “Дарниці” було почути слова подяки від Андрія Мацюка за підтримку столичних колег-акторів – всі добре знають спільні проекти “Дарниці” та театральної компанії “Бенюк і Хостікоєв”.
Дотепним був і заступник директора ЗАТ “Фармацевтична фірма “Дарниця” Юрій Чертков. Замість традиційної вітальної промови він розповів жарт на тему ідеї змагань, яка живе в кожному з нас, і побажав учасникам та глядачам активної і цікавої гри.
Після цього було оголошено склад обох команд брейн-рингу. До першої команди ввійшли Валентина Склярова, к.м.н., акушер-гінеколог Львівського міського центру планування сім’ї, Наталя Празднікова, завідувач аптеки мережі “Сімейна аптека”, Володимир Релін, завідувач відділу АІТ МДКЛ, анестезіолог вищої категорії, Василь Черепанін, обласний сексопатолог-андролог, уролог вищої категорії. Команду очолив заступник головного лікаря з лікувальної роботи МДКЛ м. Львова, хірург Федір Осим. Під орудою другого капітана, оториноляринголога вищої категорії клінічної лікарні Львівської залізниці Юрія Любінця змагалися Світлана Галникіна, професор кафедри інфекційних хвороб з курсом дерматовенерології Тернопільського державного медичного університету ім. Я. Горбачевського, Ірина Іваненко-Лапан, завідувач аптеки мережі “D.S.” у клінічній лікарні Львівської залізниці (КЛЛЗ), Валерій Філіпський, сексопатолог-андролог вищої категорії КЛЛЗ, Всеволод Ващук, к.м.н., доцент кафедри хірургії ЛНМУ ім. Данила Галицького, лікар-хірург вищої категорії КЛЛЗ.
Також ведучі відрекомендували експертів гри – Віру Пирогову, д. м. н., професора, завідувача кафедри акушерства, гінекології та перинатології ЛНМУ ім. Данила Галицького, Анатолія Невзгоду, доцента кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб ЛНМУ ім. Данила Галицького, Олександра Шокура, керівника юніту рецептурних препаратів фармацевтичної фірми “Дарниця”, і казначея – територіального менеджера по ключових клієнтах фармацевтичної фірми „Дарниця” Андрія Комара.
Гра складалася з 15 основних та 1 додаткового (для остаточного визначеннякоманди-переможця при рівному рахунку) раундів, по 1 запитанню в кожному. Запитання були сформовані за такими категоріями: загальні знання, медицина, фармація, виробництво та історія “Дарниці”, а правильні відповіді оцінювалися сумою від 50 до 100 гривень. Ведучі по черзі запускали дзиґу, відкривали конверт зі сектора, навпроти якого зупинялася стрілка, і оголошували запитання. Кожне зачитане запитання супроводжувалося візуальним аналогом, так що і гравці, і глядачі могли побачити його текст разом зі світлиною автора на великому екрані.
На обговорення запитань правилами гри відводилася 1 хвилина, хоча в більшості випадків навіть ця хвилина була зайвою. Ґрунтовні знання, відмінний інтелектуалізм і блискавична реакція гравців вражали – зазвичай вони мали готову відповідь уже тоді, коли ще тільки звучало запитання. Такий азарт заводив глядачів, проте експертам доводилося непереливки. Спробуй тут визначити, за котрою командою право оголошення відповіді, якщо вони змагалися не стільки в ерудиції, скільки в оперативності. Що ж, співчуваємо авторам запитань – усі їхні спроби загнати гравців у глухий кут завершилися провальною поразкою. Але в цьому випадку авторитет колег важливіший за власні амбіції.
Останні миті хвилювання – і ведуча Вікторія Василів оголошує результат гри. З рахунком 8:7 суперників випереджує команда Юрія Любінця. Оркестр налаштовується заграти переможцю святковий туш. Федір Осим, капітан першої команди, сумовито вивчає таблицю балів і знаходить помилку! Після її усунення рахунок вирівнюється – 7:7. Тепер надія лише на вирішальний раунд. І він усе змінює. Кубок і лаври переможця заслужено дістаються команді Федора Осима. Крім того, за результатами глядацького голосування він здобуває титул найкращого гравця і під оплески залу разом з командою отримує нагороди. Це міг би бути кінець гри. Але ні! Юрій Чертков, якому явно імпонували обидві команди, пропонує відзначити і Юрія Любінця як найкращого гравця. Призи роздано, чесно зароблені гроші – теж. До речі, грішми команди розпорядилися дуже шляхетно. Команда Федора Осима відразу ж вручила свій виграш Юрію Черткову на втілення нових ініціатив фармацевтичної фірми “Дарниця”. А команда Юрія Любінця оголосила про намір передати зароблений гонорар дитячому будинку №1 м. Львова. Тоді Юрій Чертков долучив на цю благочинну справу і виграш першої команди.
Гра закінчилася, напруга спала, емоції вщухли, і добірне товариство перемістилося у театральні кулуари на частування від “Дарниці”.
Стандарти в інтелектуальній грі не необхідні, стандартність їй тільки зашкодила б. Може, тому що брейн-ринг “Дарниця” тільки дебютував, він був начисто позбавлений стандартності. І хай би це стало його постійною ознакою. Зрештою, пограємо – побачимо. А пограти матимемо нагоду ще цього літа. Принаймні знавці, заручившись обіцянкою представників фармацевтичної фірми “Дарниця”, готуються до гри-реваншу.
Федір Осим, капітан команди №1: “Виграти мені допомагають знання й інтуїція. Я вперше беру участь у брейн-рингу для представників медичної і фармацевтичної професії. Мені дуже імпонує такий неформальний спосіб спілкування з колегами, як інтелектуальна гра. Спочатку нашій грі заважала певна нескоординованість, мабуть, через те, що досі ми не були близько знайомі. Тішуся, що в останній момент нам з колегами таки пощастило перемогти, адже поразка команди значною мірою є на совісті капітана."
Брейн-ринг від “Дарниці” ще раз підтвердив, наскільки важливими є глибокі професійні знання. А ще ерудованість, яку кожен лікар має розвивати постійно.
Детальніше дивіться
Коментарі
Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим