Постанова КМУ від 24 липня 2003 р. № 1146

25 Листопада 2011 9:32 Поділитися

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24 липня 2003 р. № 1146

«Про внесення змін до деяких постанов

Кабінету Міністрів України»

На виконання Указу Президента України від 7 лютого 2003 р. № 91 «Про заходи щодо поліпшення забезпечення населення лікарськими засобами і виробами медичного призначення, а також  підвищення ефективності державного управління у цій сфері» Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України В. Янукович

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 24 липня 2003 р. № 1146

ЗМІНИ,
що вносяться до постанов
Кабінету Міністрів України

1. У тексті постанови Кабінету Міністрів України від 15 січня 1996 р. № 73 «Про затвердження Положення про контроль за відповідністю імунобіологічних препаратів, що застосовуються в медичній практиці, вимогам державних та міжнародних стандартів» і Положення, затвердженого зазначеною постановою, слова «Державний департамент з контролю за якістю, безпекою та виробництвом лікарських засобів і виробів медичного призначення» та «Державний департамент» у всіх відмінках замінити відповідно словами «Державна служба лікарських засобів і виробів медичного призначення» та «Державна служба» у відповідному відмінку.

4. У позиції 25 переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2000 р. № 1698, слова «Державний департамент з контролю за якістю, безпекою та виробництвом лікарських засобів і виробів медичного призначення» замінити словами «Державна служба лікарських засобів і виробів медичного призначення».

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті