Закон України від 22 грудня 2006 р. № 535-V

07 Грудня 2011 11:31 Поділитися

ЗАКОН УКРАЇНИ

від 22 грудня 2006 р. № 535-V

«Про внесення змін до деяких законів України щодо оподаткування виробів мистецтва, предметів колекціонування або антикваріату»

Верховна Рада України  постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

2. Статтю 9 Закону України «Про ліцензування певних видів підприємницької діяльності» доповнити пунктом 77 такого змісту:

«77) діяльність з перепродажу предметів мистецтва, колекціонування та антикваріату, діяльність з організації торгів (аукціонів) предметами мистецтва, колекціонування та антикваріату».

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування та поширюється на правовідносини, що виникають у податковому періоді, на який припадає набрання чинності цим Законом, крім зміни до Закону України «Про ліцензування певних видів підприємницької діяльності», яка набирає чинності з 1 липня 2007 року.

2. Положення нормативно-правових актів щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва не поширюються на осіб, які здійснюють діяльність з перепродажу предметів мистецтва, колекціонування та антикваріату, діяльність з організації торгів (аукціонів) виробами мистецтва, предметами колекціонування або антикваріату (тобто є дилерами у розумінні підпункту «б» пункту 8-2.2 статті 8-2 Закону України «Про податок на додану вартість».

Президент України В. Ющенко

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті