Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я УкраїниЛист від 25.07.2001 № 1611/12-04

ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ
МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
від 25.07.2001 № 1611/12-04

Начальникам державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів в  АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі

Директору Одеського ВХФП «Біостимулятор» ДАК «Укрмедпром» Матящук А.Д.

За результатами державного контролю зразків, наданих Державною інспекцією з контролю якості лікарських засобів у м. Києві, та архівних контрольних зразків виробника забороняється реалізація Таблеток алое, вкритих оболонкою, 0,05 г с. 30 499 виробництва Одеського ВХФП «Біостимулятор», які не відповідають вимогам ФС 42У-14-631-99 за показником «Опис» (забарвлення таблеток неоднорідне, на жовтій оболонці наявні світлі плями) та «Розпадання» (жодна з шести таблеток не розпалась протягом максимально припустимого часу розпаду 60 хв.).

Доручаю здійснити відповідні заходи щодо вилучення з реалізації Таблеток алое 0,05 г, вкритих оболонкою, с. 30 499 виробництва Одеського ВХФП «Біостимулятор».

Про виконання розпорядження доповісти Державній інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ до 27.08.2001 р.

Виробнику лікарського засобу терміново відкликати його від споживачів. Інформацію про кількість відпущеної споживачам і повернутої ними продукції, причини випуску препарату з порушенням нормативних вимог, вжиті заходи щодо вказаної субстандартної серії препарату та заходи по недопущенню подібних фактів у подальшому надати Державній інспекції МОЗ до 27.08.2001 р.

Перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів

В. Варченко

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті