Комітет з контролю за наркотиками при Міністерстві охорони здоров’я УкраїниНаказ від 10.07.2001 № 21

У зв’язку з тим, що наказ Комітету з контролю за наркотиками при МОЗ України від 16.02.2001 року № 8 «Про затвердження переліків комбінованих лікарських засобів, що містять наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори, які контролюються у сфері ввезення в Україну та вивезення з України» підпадає під дію Указу Президента України від 03.10.92 р. № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів» (із змінами від 21 05.98 № 493), але на державну реєстрацію не подавався та не є чинним, за пропозицією Міністерства юстиції України,

НАКАЗУЮ:

1. Скасувати наказ Комітету з контролю за наркотиками при МОЗ України від 16.02.2001 року № 8 «Про затвердження переліків комбінованих лікарських засобів, що містять наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори, які контролюються у сфері ввезення в Україну та вивезення з України».

2. Розробити в межах своєї компетенції проект наказу Міністерства охорони здоров’я України, який міститиме інформацію про комбіновані лікарські засоби, до складу яких входять наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори, відповідно до процесу реєстрації в Україні, які контролюються Комітетом з контролю за наркотиками при МОЗ України, та подати його в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Голова Комітету

В.Г. Бєлявський

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті