Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я УкраїниЛист від 03.01.2002 № 17/12-16

Начальникам державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів в  АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі

За повідомленням Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів у Полтавській області під час інспектування суб’єктів підприємницької діяльності виявлено лікарські засоби з маркуванням на іноземній мові: Ніфедипін, таблетки, вкриті оболонкою, по 10 мг № 50 серії 010299 виробництва фірми “Польфа”, Польща, та Беконазе™, аерозоль назальний водний по 50 мкг в дозі у флаконах 200 доз серії с 024553 виробництва фірми “Глаксо Веллком”.

Доручаю здійснити перевірку наявності в сфері обігу вказаних та інших серій вищезазначених препаратів з маркуванням на іноземній мові. При виявленні — вжити відповідних заходів щодо вилучення їх з реалізації та відслідкувати шляхи надходження препаратів на фармацевтичний ринок України. Суб’єктів підприємницької діяльності, у яких буде виявлено препарати з маркуванням на іноземній мові, притягнути до адміністративної відповідальності за порушення при реалізації лікарських засобів законодавства України та прав споживача.

Матеріали перевірки з інформацією про вжиті заходи надати Державній інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ до 05.02.2002 року.

Перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів

В. Варченко

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті