Державна інспекція з контролю якості лікарських засобівМіністерства охорони здоров’я УкраїниЛист від 19.02.2002 р. № 516/07-16

Керівникам суб’єктів господарювання, які займаються реалізацією (торгівлею), зберіганням і застосуванням лікарських засобів

Начальникам державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів у АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі

ПРИПИС

На підставі ст.3 та ст. 18 закону України «Про захист прав споживача», ст. 15 закону України «Про лікарські засоби» та у зв’язку з невідповідністю вимогам чинного законодавства (маркування на упаковці та інструкція з медичного застосування на іноземній мові; на упаковці наклеєна етикетка російською мовою з неповною інформацією для споживача; текст стікера неузгоджений з ДП «Державний фармакологічний центр»)

Забороняю реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарського засобу Маалокс, суспензія для внутрішнього вживання 30 пакетів по 15 мл виробництва «Рон-Пуленк», Франція.

Суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, у десятиденний термін після одержання Припису перевірити наявність лікарського засобу Маалокс, суспензія для внутрішнього вживання 30 пакетів по 15 мл виробництва «Рон-Пуленк», Франція.

При виявленні цього лікарського засобу вжити заходів щодо вилучення його з обігу шляхом знищення або повернення постачальнику.

Суб’єкту господарської діяльності, при виявленні вказаного лікарського засобу, повідомити Державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування про вжиті заходи щодо виконання Припису. При наступних поставках лікарського засобу суб’єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбанню та застосуванню лікарського засобу, наведеного в Приписі.

Контроль за виконанням Припису здійснюють територіальні інспекції за місцем розташування.

Невиконання Припису тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Копії Припису направлені:

ДП «Державний Фармакологічний центр»

Представництву «Авентіс Фарма»

Перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів

В. Варченко

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті